Apartament 89000 Tirane

Shitet, apartament 2+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ka siperfaqe 106 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim. Organizimi: Ambjenti gatimi, salloni I ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti ka orientim Veri-Perendim. Kompleksi ka punime cilesore, kubature te rregullt, fasade te ventiluar dhe vertrate dopio xham termike, Izolim akustik. Vendodhja e favorshme te jep mundesin e te gjitha faciliteteve si shkolla, qendra spitalore, transportit urban etj, ne kohe shume te shkurter. Apartamenti ndodhet ne kullen e pare. Per ta vizituar na kontaktoni!
Cel. : +355697015479

Ndryshuar ne 7 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Qershor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Qershor, 2019