Apartament 1+1 në shitje tek Ura Dervishbeg. 40000 Ura Dervishbeg

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë Ura Dervishbeg.

Apartamenti ka sipërfaqe 59 m² dhe ndodhet në katin e shtatë banim.

Përbëhet nga: - sallon + kuzhinë

- dhomë gjumi

- banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë

- dhoma e gjumit është e shtruar me parket

- dritaret janë duralumini të pajisura me grila

- ka dyer druri

- banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret

- ka kondicioner në sallon.

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar.

Ndryshuar ne 6 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Qershor, 2019