Toka për shitje në Ulqin 1 Ulqin

Sun Real Estate ofron për shitje dy toka të ndodhura në Bregna Reç, Ulqin.

Sipërfaqja e pronave është përkatësisht 5155 m² dhe ka dokumentacion të rregullt.

Pronat janë të përshtatshme për përdorime nga më të ndryshmet për ndërtim: si vilë private, hotel etj., ose bujqësi etj.

Zona përreth është shumë e qetë dhe me ajër të pastër.

——————————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

Ndryshuar ne 6 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Qershor, 2019