Apartament 2+1 me qira pranë Kinemasë 350 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur pranë Kinema Millennium.
Apartamenti ka sipërfaqe 170 m² dhe ndodhet në katin e tretë (i parë banimi).
Përbëhet nga: – sallon + kuzhinë,
– dy dhoma gjumi,
– dy banjo,
– verandë.
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë,
– dritare duralumini të pajisura me grila,
– ka një verandë 70 m²,
– ka dy konidcionerë,
– televizor lcd 50 polësh
– ka të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme,
– banjot e kompletuara me të gjitha hidrosanitaret.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

Ndryshuar ne 5 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Qershor, 2019