Dyqan me qira në Zdrale 160 rruga e Tisazhit

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën e Tisazhit, Zdrale.
Dyqani ka sipërfaqe 40 m² dhe ndodhet buzë rruge, pozicion që e bën ate mjaft favorizues për shfrytëzim biznesi te shumëllojshëm.
Ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
Dyqani është i restauruar muajt e fundit, është i shtruar me pllakë dhe ka tavan gipsi.
Ambienti ka një banjo dhe ofrohet me qira bosh.

Ndryshuar ne 5 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Qershor, 2019