Ambient biznesi me qira në Dobraç 400 rruga Hysen Lacej

Sun Real Estate ofron per qira nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej.
Dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallati te ndertuar vitet e fundit dhe ka nje siperfaqe totale prej 148m².
* Cilesi te ketij dyqani jane: – Ka dy hyrje te ndara.
– Tarabat jane elektrike (komandim me pult).
– Ka ne perberje dy banjo.
– Dysheme e shtruar ne pllake cilesore.

* Cmimi: 50’000 Leke/muaj
————————————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

Ndryshuar ne 31 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 31 Maj, 2019