Apartament 2+1 në shitje te Spitalet 45000 rruga Kole Heqimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 87 m² të ndodhur në katin e katërt të banimit.
Apartamenti ndodhet te Spitalet.
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Është i mobiluar në mënyrë cilësore.

Ndryshuar ne 30 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Maj, 2019