Godinë me qira në Rus 1500 rruga Hysen Lacej

Sun Real Estate ofron me qira një godinë dy katëshe të ndodhur në rrugën “Hysen Lacej”.
Godina ka sipërfaqe 110 m² bazë dhe 300 m² në total, ku përfshihen: bodrumi, kati përdhe dhe kati i parë.

Veçoritë e godinës: -është e rrethur me vetratë xhami 180° e godinës
-dritare duralumini me dopio-xham
-është e shtruar me pllakë qeramike
-ka panel diellor
-ka sistem sigurie me kamera
-instalimet elektrike dhe hidraulike janë cilësi italiane A
-ka sistem aspirimi
-ka kondicioner ne çdo ambient
-polici private

Godina ofron: 6 banjo me dushe dhe 6 ndarje me dhoma.

Ndryshuar ne 30 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Maj, 2019