Apartament 1+1 në shitje, tek teatri “Migjeni” 46200 sheshi Demokracia

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m², tek Teatri “Migjeni”.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim, ka: -një sallon
-një dhomë gjumi
-një banjo
-një ballkon.
I gjithë apartamenti është i shtruat me pllakë, dhe dritaret janë të pajisura me grila.
Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

Ndryshuar ne 30 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Maj, 2019