Dyqan me qira tek “Instituti” 900 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron dyqan tek instituti. Ambienti ndodhet në katin I buzë rrugës kryesore dhe ka një sipërfaqe prej 149 m².
Dyqani ka vetrate xhami,është i shtruar me pllaka dhe ka një banjo.

ÇMIMI: 900 euro/muaj
—————————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 30 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Maj, 2019