Apartament 3+1 për shitje te Dollari 105000 105000

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Nuri Bushati”, te Dollari.
Apartamenti ka sipërfaqe 132 m² dhe ndodhet në katin e dytë banim.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: – sallon + kuzhina
– tre dhoma gjumi
– një dhomë e vogël që mund të shërbejë si zyrë
– dy banjo
– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar i gjithë apartamenti me parket
– ka dritare duralumini të pajisura me grila
– banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret
– ka kondicioner në çdo dhomë
– kuzhina është e kompletuar me të gjitha elektroshtëpiaket
– ballkoni është i mbyllur

Apartamenti ofrohet për shitje i arreduar.

Ndryshuar ne 29 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Maj, 2019