Apartament per Shitje: 82000 Tirane

Shitet Apartament cilesor 2+1, kompleksi TIRANA GOLDEN PARK, perballe Spitalit Amerikan 3. Apartamenti me nje siperfaqe 116 m2, ndodhet ne katin e 5-te kompleksit. Ambjenti eshte I bollshem dhe perbehet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon I madh. Aparatmenti eshte I sapoperfunduar me punime cilesore,orientim nga dielli. Cmimi: 82.000 Euro.

Ndryshuar ne 29 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Maj, 2019