Apartament 2+1 në shitje në Rus 44400 Rus

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus dhe me një sipërfaqe prej 111 m².
Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri të pajisur me ashensor.
Ka dy dhoma gjumi, 2 banjo dhe një ballkon.
Zotëron hipoteke të rregullt si dhe ofrohet kontratë dritash dhe uji.

Ndryshuar ne 28 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Maj, 2019