Apartament 1+1 në shitje tek ish-Parku i autobusave 23000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e IV me sipërfaqe 57.5 m² dhe me adresë: tek ish-Parku i autobusave, Shkodër.

Apartamenti është i rikonstruktuar dhe shitet i pamobiluar, përveç banakut dhe banjos.

Ndryshuar ne 28 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Maj, 2019