Apartament 1+1 për shitje në Zdrale 45000 Zdrale

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin VI në rrugën “Isuf Sokoli”, afër Zdrales.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m² (duke përfshirë sipërfaqen e përbashkët).
Ka një banjo dhe një ballkon.
Gjithashtu është i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar.
Pallati është i ri i pajisur me ashensor.

Ndryshuar ne 27 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Maj, 2019