Shtëpi private për shitje në Xhabiej 145000 Xhabiej

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe të ndodhur në Xhabiej.
Prona ka sipërfaqe totale150m² nga ku 100m² është ndërtim dhe 50m² është oborr.
Shtëpia ofron: – dy sallone
– 2 kuzhina
– dy dhoma gjumi matrimoniale
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– një papafingo
– ballkon
– verandë.

ÇMIMI: 145’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 27 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Maj, 2019