Dyqan për qira në Rus 400 Rus

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Rus.
Ambienti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore, pozicion që e bën ate mjaft favorizues për shfrytëzim biznesi te shumëllojshëm.
Ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
Ambienti ka një banjo dhe ofrohet me qira bosh.

Ndryshuar ne 25 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Maj, 2019