Apartament 2+1 për shitje pranë “Traditës” 78195 rruga Edith Durham

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë Traditës.
Apartamenti ka sipërfaqe 120.3 m² dhe ndodhet në katin e IV të banimit.

Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: – salloni
– dy dhoma gjumi
– dy ballkone
– dy banjo

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar ne pllakë
– dritare duralumini të pajisur me grila
– dhomat janë të shtruara me parket
– apartamenti është i ri
– ka dyer druri.

Apartamenti është i pajisur me çertifikatë karabinare.

Ndryshuar ne 25 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Maj, 2019