Apartament per Shitje: 199000 Tirane

Apartamenti ndodhet tek Rruga e Kosovareve, ne zonen me te kerkuar te Tiranes, me pamje fantastike nga Liqeni. Shitet super apartament 2+1, organizuar ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon qe lidhet me te gjithe dhomat, sip totale 118 M2, kati 6, ashensor, ndertim te ri i vitit 2018 me punime dhe mobilim mjaft cilesor, i shtruar me parket, ka te instaluar sistem qendror ngrohje/ftohje,i pa banuar me pare,dokumenta te rregullta nga firma. Cmimi: 199.000 Euro. (Mundesi per parkim te sigurt).

Ndryshuar ne 25 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Maj, 2019