Apartament 1+1 me qira në qendër 250 sheshi 2 Prilli

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në qendër të qytetit. Apartamenti ka siperfaqe 75 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë.
Përbëhet nga: – salloni
– një dhomë gjumi
– një banjo
– dy ballkone.
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket
– ka kondicioner
– banjo të kompletuar
– dritare duralumini
– ballkon në sallon dhe dhomën e gjumit.
Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

Ndryshuar ne 24 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Maj, 2019