Tokë në shitje në Dobraç 72400 Dobrac

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”.
Toka ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 3 dynym.
Është e pajisur me të gjitha dokumentat e rregullta dhe është shumë e përshtatshme për ndërtim duke qenë zonë e banueshme me mjaft shtëpi përreth.

Ndryshuar ne 24 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Maj, 2019