Ambient biznesi me qira në Parrucë 1100 Parruce

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e parë me adresë: sheshi “Parrucë”.
Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 50 m².

Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
Është i shtruar në pllakë dhe ka dritare duralumini, tavane gips dhe kondicioner.
Mund të përdoren si zyra ose biznese të ndryshme.
Ka në përbërje një banjo.
Ndodhet fare pranë qendrës së qytetit duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Ndryshuar ne 24 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Maj, 2019