Ambient biznesi për qira tek Truma 885 rruga Jeronim De Rada

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur pranë Trumës, rruga “Jeronim de Rada”.
Ambienti ka sipërfaqe 107.4 m² dhe është e pozicionuar buzë rrugës kryesore.

Cilësitë e ambientit: – ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit,
– ofron gjithashtu mundësi shfrytëzimi të tarracës, që është e aksesueshme brenda objektit,
– është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Ndryshuar ne 23 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Maj, 2019