Shitet garazhd tek kompleksi Green City 5000 Unaza e re

Shitet garazhd tek kompleksi rezidencial Green City, Unaza e re. Sip 24 m2 dhe ndodhet ne katin -1 te godines. Me dokumentacion te rregullt. Cmimi : 5.000 Euro.

Ndryshuar ne 23 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Maj, 2019