Tok� n� shitje n� Dobra� 64150 Dobrac

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”.
Toka ka një sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

Ndryshuar ne 23 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Maj, 2019