Ambient biznesi për shitje në qendër të Shkodrës 420000 rruga Studenti

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës, pas Rektoratit.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 350 m² dhe ndodhet në katin e parë të një pallati të ri.

Ndryshuar ne 23 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Maj, 2019