Shtëpi private me qira në Rus 200 rruga Pogej

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2-katëshe të ndodhur në rrugën “Pogej”.
Shtëpia ka sipërfaqe prej 180 m² dhe ofron: – sallon
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
Cilësitë e shtëpisë: -e gjithë shtëpia është e shtruar me pllakë
– dhoma martësore ka parket
– banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret
– ka kondicionerë në të gjitha dhomat e shtëpisë
Shtëpia ofrohet me qira e mobiluar.

Ndryshuar ne 22 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Maj, 2019