Apartament 2+1 me qira në Rus 240 rruga Pogej

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë rruga “Pogej”.
Apartamenti ka një sipërfaqe 127 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: – sallon + kuzhinën
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– dritaret janë duralumini
– ka vetratë xhami në sallon
– ka kondicioner në sallon
– ofron pamje nga rruga kryesore
– pozicionimi i apartamentit ofron një ndriçim të bollshëm natyral.

Apartamenti ofron me qira i mobiluar.

Ndryshuar ne 22 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Maj, 2019