Apartament 1+1 me qira tek Baja e Vog�l 120 Baja e Vogel

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek Baja e Vogël.
Apartamenti ka sipërfaqe 60 m² dhe ndodhet në katin e pestë.

Përbëhet nga: – kuzhina
– një dhomë gjumi
– banjo
– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë
– dhoma e gjumit është e shtruar me parket
– dritare duralumini
– ballkoni i mbyllur.

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

Ndryshuar ne 22 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Maj, 2019