OKAZION: Dyqan n� shitje n� Sh�ngjin 180000 Shengjin

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në zonën turistike të Shëngjinit.
Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 140 m² dhe ndodhet në katin përdhesë të pallatit.

Gjithashtu, ambienti ka dalje në rrugën kryesore dhe ofron një hapësirë prej 70 m² për shfrytëzim.

Ndryshuar ne 21 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Maj, 2019