Tokë për shitje në Ndocej 324700 rruga Bashej

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej.
Toka ndodhet ne nje zone te populluar qe e ben te pershtatshme per ndertim banese private, te nje pallati, ambient sherbimi etj.

Toka ka dalje ne rrugen kryesore Bajram Curri si dhe ne Unazen e qytetit.

Ne perberje te tokes eshte nje shtepi e vjeter dy kateshe me siperfaqe 386,3 m² per kat.

Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

CMIMI: 400 milion lekë
——————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

Ndryshuar ne 20 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Maj, 2019