Ambient biznesi me qira në Parrucë 360 Parruce

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 67 m², të pozicionuar në katin e parë dhe me vendndodhje në Parrucë, rruga “Musa Juka”.
✔ Ambienti ka këto cilësi:
– Është i shtruar në pllakë.
– Ka dritare dopioxham dhe duralumini.
– Është i pajisur me kondicionim dhe aspirim.
– Ka një banjo të kompletuar.
– Është i rikonstruktuar.
– Është ambienti i duhur për klinikë me të gjitha kushtet bashkëkohore.

Ndryshuar ne 20 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Maj, 2019