Tokë në shitje në Omaraj,Vrakë 110000 Vrake

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me vendodhje ne Omaraj, Vrake.
Toka ka nje siperfaqe prej 7 dynym (7000m²) dhe eshte e rrethuar nga te katra anet me mur rrethues.
Hyrja realizohet nga dera kryesore, si e vetmja menyre per te aksesuar pronen.

– Toka ne perberje ka nje pus prej 25 metrash te thelle si edhe sonde me shpim prej 60 metrash.
– Gjithashtu gezon edhe nje impiant per vaditje, sepse aktualisht ka te mbjella disa peme te ndryshme frutore.
– Ka dalje ne rrugen kryesore Shkoder-Koplik, pasi ndodhet ne vije dytesore.

CMIMI 110’000 € *I NEGOCIUESHEM*
——————————————-
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355676666765 ose +355 22 247570
Gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar ne 20 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Maj, 2019