Ambient biznesi për shitje në Sarreq 185000 rruga Marin Bicikemi

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq.
Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.

Cilësitë e ambientit: – është i shtruar me pllake
– ka tavan gipsi
– është i ndarë në dy ambiente
– ka një banjo
– ka sistem aspirimi
– sistem kondicionimi
– ka vetratë xhami.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Ndryshuar ne 18 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Maj, 2019