Biznes në shitje te Casa di Milano 217000 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me sipërfaqe 310 m² të pozicionuar në katin -1.
Ambienti ndodhet te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
I gjithë biznesi ofron një holl të gjerë dhe përbëhet nga lojë bilardo, calcetto, ping pong dhe dart.
Është i pajisur me sistem kondicionimi, aspirimi dhe sistem audio.

Përfshin 13 sete tavolinash, dy banjo si dhe banak me pajisjen express.

Ndryshuar ne 18 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Maj, 2019