Tirane Shitet Apartament 117 m2 tek Juridiku, Banim/Biznes 152100 Tirane

Rruga Milto Tutulani, 30 m nga Fakulteti Juridik Shteteror, shitet Apartament 2+1, 117 m2, ne Katin e 2-te te nje pallati egzistues.
Ambjentet e brendshme jane ne gjendje shume te mire.

Perbehet nga Soxhorno, 2 Dhoma te medha , Ambjent gatim / ngrenie i vecuar, dhe nje Tualet i madh me dritare. Me kondicionere ne te gjitha ambjentet. Apartamenti ka ndricim natural shume te mire.

I pershtatshem edhe per biznes. Ka ekspozim te mire nga rruga kryesore. Me Hipoteke.
Prona ndodhet ne nje nga lagjet me te mira te Tiranes, ne afersi te Bllokut dhe Liqenit Artificial.

Cmimi: 152.100 Euro (1.300 Euro/m2)

Tel. 069 77 63 141 - Albaprona

Ndryshuar ne 17 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Maj, 2019