Apartament 1+1 p�r shitje n� Durr�s 42000 Durres

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Pista “Kosova”, në Durrës.
Apartamenti ka sipërfaqe 63.6 m² dhe ndodhet në katin e shtatë.

Përbëhet nga: – salloni
– një dhomë gjumi
– një banjo
– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– dritaret janë duralumi dhe të pajisura me grila
– pallati ka ashensor
– banjoja është e kompletuar me hidrosanitaret e duhura
– ofron pamje nga deti

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar, pozicioni tij i mundëson lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Ndryshuar ne 17 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Maj, 2019