Ambient biznesi për shitje te Casa di Milano 112000 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 160 m² dhe ndodhet në katin e parë.
Ka vetratë xhami si dhe 4 banjo të kompletuara.
Ambjenti mund të shfrytëzohet për zyra, dyqane apo si apartament.
Ofron mundësinë që sipërfaqja të shitet e ndarë.

Ndryshuar ne 17 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Maj, 2019