Apartament 1+1 për shitje në Velipojë 59000 Velipoje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 e ndodhur tek Kompleksi Fishta, Velipojë.
Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.

Përbëhet nga: – kuzhina,
– një dhomë gjumi,
– një banjo,
– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë,
– ka kondicioner në kuzhinë,
– ka dritare duralumini,
– banjoja është e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret e duhura

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar dhe gjithashtu ofron mundësinë e blerjes së një garazhdi 40 m².

Ndryshuar ne 17 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Maj, 2019