Dyqan me qira në qendër të Shkodrës 135 rruga Studenti

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhesë të ndërtesës, me adresë: rruga “Studenti”, pas bibliotekës “Marin Barleti”.

Dyqani ka një sipërfaqe prej 22 m² dhe është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti.

Ndodhet në qendër të qytetit dhe ofron dalje në rrugën kryesore.

Ndryshuar ne 17 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Maj, 2019