Shtëpi private për shitje në Shirq 145000 Shirq

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi moderne private dy-katëshe 4+1 me vendndodhje në Shirq, Dajç dhe me sipërfaqe 224 m².
Prona është e ndërtuar mbi një truall me sipërfaqe 2 dynym e 600 m².

Shtëpia ka në përbërje:
– Një sallon të mobiluar në mënyrë mjaft moderne
– Një kuzhinë të kompletuar me banak
– 4 dhoma gjumi në katin e dytë
– Dy banjo të kompletuara
– Një garazh

– Ofron një verandë çlodhëse me sipërfaqe 50 m².
– Ka një çati cilësore prej druri austriak special.
– Dritaret e dhomave janë duralumin dhe dopioxham, si dhe kanë rrjeta dhe grila të jashtme.
– Dyert e brendshme të shtëpisë janë prej druri.
– Është e shtruar krejtësisht me pllakë.
– Ka mobilje të kushtueshme dhe mjaft moderne.
– Shitet e gjitha e mobiluar.

Ndryshuar ne 16 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Maj, 2019