Apartament 1+1 për shitje pranë Kinemasë 48000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur pranë Kinema “Millennium”.
Apartamenti ndodhet në katin e VIII, dhe ofron: -sallon+kuzhinë
-një dhomë gjumi
-një banjo
-ballkon.
I gjithë apartamenti është i shtruar në parket.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj. Apartamenti shitet i mobiluar.

ÇMIMI: 600 €/m² + 6000 € i mobiluar
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 16 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Maj, 2019