Jepet me qira apartament 2+1 prane TEG. 1200 Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 prane TEG. me nje super mobilim. Cdo gje e re dhe shume moderne, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG. Cilesi e larte ndertimi.Cmimi 1200 euro i diskutueshem perfshin dhe taksat. Per nje vizite nga afer kontaktoni: Cel: 0698080800 :0672055541 Email: [email protected]

Ndryshuar ne 16 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Maj, 2019