Jepet me qira apartament 2+1 prane Nobis. 1800 Tirane

Jepet me qira apartament 2+1, prane Nobis me pamje nga liqeni. Apartamenti ka arredim bashkekohor dhe ndodhet ne nje zone shume te kerkuar. Cmimi qirase mujore 1800 euro. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje parkim privat. Per me shume informacion kontaktoni ne: 0698080800, [email protected]

Ndryshuar ne 15 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Maj, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Maj, 2019