Apartament Qira 600 Kodra e Diellit

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Kodra e Diellit, i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, nje tualet, sallon, kuzhine dhe ballkon. Apartamenti eshte i mire arreduar me te gjitha mobiljet e nevojshme per nje jetese komode. Cmimi 600 euro perfshire dhe taksat. Per me shume informacione ose per ta vizituar na kontaktoni: Tel: 0698080800; Email: [email protected]

Ndryshuar ne 15 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Maj, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Maj, 2019