Apartament Qira 500 Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqje 90m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ambjent open space per kuzhinen dhe dhomen e ndenjes. Ap. eshte i rrethuar ne te dyja anet e saj nga nje ballkon i bollshem. Cmimi 500 euro i diskutueshem. Per me shume info kontaktoni ne nr. tel: 0698080800 Email: [email protected]

Ndryshuar ne 15 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Maj, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Maj, 2019