Apartament Qira 210 Tirane

Prane ish Markates jepet me qira 2+1. I organizuar ne dhome ndenje open space, kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon. I mobiluar ne menyre komode, ne nje zone te qete dhe shume te gjelberuar. Cmimi: 210 euro. Per me shume informacion kontaktoni: Cel: 0698080800 Email: [email protected]

Ndryshuar ne 15 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Maj, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Maj, 2019