Apartament Qira 500 Tirane

Jepet me qira 3+1 i organizuar ne dhome ndenje, open space, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje dhome boshe,dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mire organizuar dhe ka kushte komode. Cmimi 500 euro Per me shume informacion kontakto:0698080800 Emaili: [email protected]

Ndryshuar ne 15 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Maj, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Maj, 2019