Vilë për shitje në Shtoj 155000 Shtoj

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë të ndodhur në Shtoj.
Prona ka sipërfaqe 720 m² nga ku ndërtim janë 220 m² dhe është dy-katëshe.

Vila përbëhet nga: – salloni,
– dhomë ndenje me oxhak,
– kuzhina,
– 3 dhoma gjumi,
– 2 banjo,
– 2 ballkone.

Cilësitë e vilës: – ka sistem kaldaje,
– të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicionerë,
– ka sistem monitorimi me kamera,
– rrugica është e shtruar me asfalt
– ofron garazh.

Ndryshuar ne 15 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Maj, 2019