Tok� p�r shitje n� Kune t� Lezh�s 700000 Kune

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Shëngjin, Kune të Lezhës.
Toka ka një sipërfaqe prej 10’000 m² dhe është e përshtatshme për vila pushimi, resorte.
Toka gjendet në një zonë shumë të qetë dhe vetëm 250 m larg nga plazhi.
Zotëron dokumentacionin e duhur të pronësisë.

Ndryshuar ne 15 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Maj, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Maj, 2019